График работы объединений по интересам

Графік работы               

аб’яднанняў па інтарэсам ДУА “Сямігосціцкая сярэдняя школа”

на 2021/2022 навучальны год

п/п

Назва аб’яднання

Кіраўнік

кольк.

вучняў

клас

дзень

тыдня

час правядз.

1

“Умелыя рукі”   

Арлянін Аляксей Брысавіч

13

5

аўторак

15.00-17.00

2

“Эстрадных спеваў”

Быба Ірына Рыгораўна

15

10,11

субота

12.00-13.00

3

“Харэаграфічны”

Быба Ірына Рыгораўна

15

4

субота

13.00-14.00

4

“Баскетбол”(хл.)

Акостка Уладзімір Мікалаевіч

15

8-11

аўторак

17.00-18.00

5

“Баскетбол”(дз.)

Акостка Уладзімір Мікалаевіч

15

8-11

аўторак

18.00-19.00

6

“Юны натураліст”

Альгамец Аляксандр Іосіфавіч

15

5-11

чацвер

16.00-17.00

7

“Чароўны фааміран”

Акостка Ніна Леанідаўна

15

5-6

субота

12.00-13.00

8

“#ProБЛОГ”

Акостка Ніна Леанідаўна

15

8-11

пятніца

15.00-16.00

9

“Алгарытмізацыя і праграмаванне”

Ляшкевіч Ірына Васільеўна

15

6-7

субота

09.00-10.00

10

“Літаратурна-драматычны”

Арлянін Яніна Фёдараўна

15

7

пятніца

16.00-17.00

11

“Юны выратавальнік”

Кардаш Васіль Уладзіміравіч

15

5-11

пятніца

16.00-17.00

12

“Юны інспектар руху”

Кардаш Васіль Уладзіміравіч

15

5-11

серада

17.00-18.00

13

“Футбол”

Кардаш Васіль Уладзіміравіч

15

5-9

пятніца

17.00-18.00

14

“Настольны тэніс”

Кардаш Васіль Уладзіміравіч

15

5-11

серада

16.00-17.00

15

ДПТ “Залатыя ручкі

Мігура Анастасія Канстанцінаўна

15

1-2

пятніца

12.50-13.50

 

Усяго

 

223

 

16

 

 

Расписание работы объединений по интересам

Давид-Городокского центра детского творчества

на базе ГУО "Семигостичская средняя школа"

на I полугодие 2021-2022 учебного года

 

 

Название объединения по интересам

Ф.И.О. педагога

Расписание

занятий с учащимися

График работы педагога

Юный натуралист

Ольгомец А.И.

среда              15.00-16.35

среда  

15.00-17.00

Юный натуралист

Ольгомец А.И.

четверг           15.00-16.35

четверг            15.00-17.00

Золотое перо

Мельник А.В.

пятница

15.15-16.50

суббота

12.30-14.05

пятница           15.00-17.00

суббота            12.15-14.15

Золотое перо

Мельник А.В.

пятница

17.00-18.35

суббота

14.15-15.50

пятница          

17.00-19.00

суббота 

14.15-16.15

Выбор профессии

Певец В.К.

четверг         

11.00-12.35

четверг 

11.00-13.00

Я – первоклассник

Певец В.К.

вторник

11.00-11.45

вторник         

11.00-12.00

Я – первоклассник

Певец В.К.

среда

11.00-11.45

среда

11.00-12.00

Я – пятиклассник

 

Певец В.К.

четверг

14.00-14.45

суббота

9.30-10.15

четверг           

14.00-15.00

суббота 

9.30-10.30

Страна мастеров

Окостко Н.Л.

понедельник 

11.00-12.45

понедельник

11.00-13.00

Волшебный фоармиран

Окостко Н.Л.

суббота   

13.30-15.15

суббота 

13.30-15.30