Расписание занятий по интересам

Работа гурткоў

ДУА "Сямігосціцкая сярэдняя школа"

на I паўгоддзе 2020-2021 навучальнага года

п/п

Назва гуртка

Дзень тыдня

Час правядз.

Месца

правядз.

Кіраўнік

1.

“Роўны навучае роўнага”

панядзелак

14.15-16.00

Каб.39

Семяняк Вольга Іванаўна

2.

с/г “Баскетбол”

(дзяўчынкі)

аўторак

17.00-17.45

Спарт.

зала

Акостка Уладзімір Мікалаевіч

3.

“Краязнаўства”

серада

15.15-16.00

Каб.37

Гапко Аляксандр Анатольевіч

4.

“Юны варатавальнік”

субота

9.00-9.45

Спарт.

зала

Карпцоў Сяргей Іванавіч

5.

с/г “Настольны тэніс”

чацвер

18.05-18.50

Спарт.

зала

Кардаш Васілій

Уладзіміравіч

6.

ДПМ “Горад майстроў”

субота

12.30-13.15

Каб.абсл.

працы

Акостка Ніна Леанідаўна

7.

“Юны інспектар руху”

чацвер

16.15-17.00

Спарт.

зала

Кардаш Васілій Уладзіміравіч

8.

“Юны натураліст”

панядзелак

16.00-16.45

Каб.48

Альгамец Аляксандр Іосіфавіч

9.

“Літаратурна-драматычны”

серада

16.00-16.45

Каб.36

Арлянін Яніна Фёдараўна

10.

с/г “Баскетбол”

(хлопчыкікі)

чацвер

18.00-18.45

Спарт.

зала

Акостка Уладзімір Мікалаевіч

11.

“Алгарытмізацыя і праграмаванне”

субота

11.15-12.00

Каб.33

Ляшкевіч Ірына Васільеўна

12.

“Умелыя рукі”

субота

11.00-12.45

Каб.тэхн. працы

Арлянін Аляксей Барысавіч

13.

“Эстрадных спеваў”

субота

12.00-12.45

Актавая зала

Быба  Ірына Рыгораўна

14.

с/г “Футбол”

чацвер

17.10-17.55

стадыён

Кардаш Васілій

Уладзіміравіч

15

с/г “Баскетбол”

(мал.гр.)

субота

10.00-10.45

Спарт.

зала

Карпцоў Сяргей Іванавіч

 

Расписание работы объединений по интересам

Давид-Городокского центра детского творчества

на базе ГУО "Семигостичская средняя школа"

на I полугодие 2020-2021 учебного года

 

 

Название объединения по интересам

Ф.И.О. педагога

Расписание

занятий с учащимися

График работы педагога

Юный натуралист

Ольгомец А.И.

среда              15.00-16.35

среда  

15.00-17.00

Юный натуралист

Ольгомец А.И.

четверг           15.00-16.35

четверг            15.00-17.00

Золотое перо

Мельник А.В.

пятница

15.15-16.50

суббота

12.30-14.05

пятница           15.00-17.00

суббота            12.15-14.15

Золотое перо

Мельник А.В.

пятница

17.00-18.35

суббота

14.15-15.50

пятница          

17.00-19.00

суббота 

14.15-16.15

Выбор профессии

Певец В.К.

четверг         

11.00-12.35

четверг 

11.00-13.00

Я – первоклассник

Певец В.К.

вторник

11.00-11.45

вторник         

11.00-12.00

Я – первоклассник

Певец В.К.

среда

11.00-11.45

среда

11.00-12.00

Я – пятиклассник

 

Певец В.К.

четверг

14.00-14.45

суббота

9.30-10.15

четверг           

14.00-15.00

суббота 

9.30-10.30

Страна мастеров

Окостко Н.Л.

понедельник 

11.00-12.45

понедельник

11.00-13.00

Волшебный фоармиран

Окостко Н.Л.

суббота   

13.30-15.15

суббота 

13.30-15.30