Факультативные занятия

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар школы

_________________У.У.Рэзановіч

 

Час работы факультатыўных заняткаў

(1 паўгоддзе 2020/2021н.г.)

Назва фак.(прадмет)

Клас

Дзень тыдня

Пачат. фак. зан.

Настаўнік,які выкладае факультатыў

1

Вытокі роднай мовы

чацвер

12.10

Андрэйчук Т.С.

2

Вытокі роднай мовы

пятніца

11.15

Ляшкевіч К.А.

3

Вытокі роднай мовы

чацвер

12.30

Грыб Г.М.

4

Вытокі роднай мовы

аўторак

12.30

Хадакоўская К.М.

5

Матэматычная вясёлка

панядзелак

12.25

Трэццякевіч А.С.

6

Путешествие в мир сказки

серада

18.10

Андрэйчук В.П.

7

Путешествие в мир сказки

чацвер

18.10

Дубейка Л.В.

8

Путешествие в мир сказки

чацвер

18.10

Кананчук Т.І.

9

Шахматны ўсенавуч

4А,4Б

чацвер

12.25

Карпцоў С.І.

10

Зялёныя школы

5

чацвер

12.30

Альгамец А.І.

11

Падарожжа ў краіну займальнай матэматыкі

5

серада

14.25

Рэзановіч У.У.

12

Сакрэты словазмянення, слова- і формаўтварэння

чацвер

12.25

Андрэчук А.І.

13

АБЖ

аўторак

12.25

Кардаш В.У.

14

Погружаемся в интересный мир образования и правописания слов

чацвер

12.25

Халімончык Г.М.

15

АБЖ

чацвер

12.25

Кардаш В.У.

16

Слова ў тэксце

аўторак

14.25

Сахарчук В.М.

17

АБЖ

аўторак

14.25

Кардаш В.У.

18

Поэтические гимны морфологии

пятніца

14.35

Тарасевіч М.В.

19

АБЖ

аўторак

14.25

Кардаш В.У.

20

Культура моўных зносін

пятніца

14.25

Дубейка Т.Е.

21

Дапытлівым аб таямніцах рэчыва

панядзелак

14.25

Вабішчэвіч А.В.

22

Вучымся жыць у міры і згодзе

пятніца

14.25

Пявец В.К.

23

Вышыўка стужкамі

аўторак

14.25

Міхлюк І.У.

24

Прафесія маёй мары

чацвер

14.25

Вабішчэвіч А.В.

25

Паўтараем матэматыку

пятніца

14.35

Андрэйчук Ж.У.

26

Гуляем у футбол

пятніца

14.25

Акостка У.М.

27

Біялагічныя веды ў жыцці чалавека

чацвер

14.35

Альгамец А.І.

28

Прафесія маёй мары

серада

14.25

Вабішчэвіч А.В.

29

Асновы этнаграфіі Беларусі

10

панядзелак

14.25

Гапко А.А.

 

 Намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце                                            Н.П.Вабішчэвіч