Работа спортивного зала

Графік
работы кіраўніка фізічнага выхавання
дзяржаўнай установы адукацыі
“Сямігосціцкая сярэдняя школа”

Карпцова С.І.

Дзень тыдня

Кіраўнік фізічнага выхавання

Карпцоў С.І.

Панядзелак

13.30 – 16.30

Аўторак

-

Серада

08.25 – 10.25

14.00 – 17.00

Чацвер

08.25 – 10.25

Пятніца

10.30 – 16.30

Субота

11.00 – 15.00

усяго

20

                                                                                 

 

 

                                                                                          Зацвярджаю

Дырэктар Сямігосціцкай сярэдняй

школы:___________У.У.Рэзановіч

                                                                                     “____”_______________2020г.

Графік работы спартыўнай залы на 2020-2021 н.г.

Урокі фізічнай культуры і спорту

 

Панядзелак

Аўторак

Серада

Чацверг

Пятніца

 

1

урок

7”Б”,11(дз.)

-

-

-

2”Б”,8”Б”(ГЗС)

с

2

урок

8”А”

-

7”А”(ГЗС),11(хл.)

1”А”(ГЗС), 2”А”(ГЗС)

5(ГЗС),7”А”

У

3

урок

1”Б”,5,8”Б”

9”А”

2”А”

7”Б”,10(хл.)

1”А”,1”Б”,2”А”

б

4

урок

2”Б”,9”Б”(ГЗС)

1”А”,10(дз.)

2”Б”(ГЗС),8”А”

1”Б”(ГЗС),5

9”А”

0

5

урок

7”А”

10(хл.)

11(дз.)

-

9”Б”

т

6

урок

9”А”(ГЗС)

9”Б”

7”Б”(ГЗС)

11(ГЗС),10(дз.)

10(ГЗС)

а

7

урок

11(хл.)

-

-

8”А”(ГЗС),8”Б”

-

 

8

урок

-

-

-

-

-

 

 

 

 

 

 

 

 

2-я

змена

3”А”,4”А”,6”А”,6”Б”

3”А”(ГЗС),3”Б”,4”Б”,

6”Б”(ГЗС)

3”Б”(ГЗС),4”А”(ГЗС)

3”А”,3”Б”,4”А”,4”Б”,

6”А”

4”Б”(ГЗС),6”А”(ГЗС),6”Б”

 

  1. Работа спартыўных гурткоў

Дзень

Час

Мерапрыемствы

Адказныя

Аўторак

17.00-17.45

Секцыя баскетбол(хл.)

Акостка У.М.

Чацвер

18.00-18.45

Секцыя баскетбол(дз.)

Акостка У.М.

Чацвер

18.05-18.50

Секцыя настольнага тэнісу

Кардаш В.У.

Субота

11.00-15.00

Спартыўна-аздараўленчыя мерапрыемствы

Карпцоў С.І

Нядзеля

13.00-15.00

Работа з вясковай моладдзю

Настаўнікі фізкультуры

3. 

                                                                                         

 

Аб рабоце спартыўнай залы

Назвы

гурткоў

Колькасць

гадзін

Дзень

правядзення

Час

правядзення

Кіраўнік

1

Настольны

тэніс

1

чацвер

18.05-

18.50

Кардаш В.У.

2

Баскетбол

(хлопчыкі)

1

аўторак

17.00-

17.45

Акостка У.М.

3

Баскетбол

(дзяўчынкі)

1

чацвер

18.00-

18.45

Акостка У.М.